NAŠE NABÍDKA

Zabýváme se (mimo jiné) i vlastním vývojem a výrobou hotových produktů jako jsou bateriové nabíjecí stanice, interface pro řídící systémy PLC, apod.

Nabízíme širokou paletu elektro výrobků a materiálu, především renomovaných zahraničních, ale i českých společností.

Pro své zákazníky držíme skladem náhradní díly (hlavně pro řídící systémy, pohony, apod.). Tyto díly jsme pak schopni ve velice krátké době dodat přímo zákazníkovi.

V současné době připravujeme maloobchodní formu prodeje elektromateriálu i vlastních výrobků v místě sídla naší společnosti.

Disponujeme týmem zkušených projektantů, kteří Vám pomohou, poradí, navrhnou a vyprojektují to nejlepší řešení. Zpracujeme projekty od úvodní studie až po dokumentaci skutečného stavu.

Máme mnohaleté zkušenosti v servisování elektrických, automatizačních i informačních systémů u našich zákazníků. Jako nadstandardní službu nabízíme nepřetržitý servis 24x7.

Automatizační a řídící umíme nejen vyprojektovat, ale i vyrobit, nainstalovat, zprovoznit, vyškolit, atd. Opět zde úročíme naše mnohaleté zkušenosti v této oblasti.

Jako samostatnou kapitolu prezentujeme naše služby v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Tato oblast je dnes velice rozsáhlá a my se v ní velice dobře orientujeme.

Disponujeme potřebnými znalostmi, zkušenými pracovníky a potřebným vybavením, a proto je jednou z našich činností zakázková výroba elektrických systémů, rozváděčů, apod.

RYCHLÉ ODKAZY
Hledáme nové členy do našeho týmu
Jste osobnost s technickým zaměřením? Orientujete se v oboru automatizace? Naplňovala by Vás práce projektanta, či raději programujete? Nyní hledáme nové posily do našeho týmu na 2 volné pozice: „Projektant“ a „Programátor“. Více v sekci KARIÉRA.
Významná zakázka
Vzhledem k úspěšné spolupráci v minulých letech jsme i letos získali další významnou zakázku pro našeho zákazníka CAHA spol. s r.o. - "Skladovací a pytlovací centrum 2. etapa" pro konečného zákazníka Penam a.s., mlýn Znojmo.
Hledáme nové členy našeho týmu
Naše společnost hledá do týmu nové posily, a to na pozici Projektant v oboru elektro – měření a regulace – automatizace. Více v sekci KARIÉRA.
Významná zakázka
Pro našeho dlouhodobého zákazníka SLADOVNY SOUFFLET ČR, a.s. nyní pracujeme na realizaci zakázky - "Modernizace výroby ve Sladovně Kroměříž - zlepšení podmínek pro namáčky ve Sladovně Kroměříž - Praní ječmene, Prací šneky s příslušenstvím" a to pro část elektro, MaR, systémy řízení a ovládání, informační a komunikační technologie.
Významná zakázka
Pro našeho zákazníka CAHA spol. s r.o. nyní realizume významnou zakázku - Dodávka části systému elektro, MaR a systému řízení k projektu "Sušení dětské krupičky" do místa konečného zákazníka Penam a.s., mlýn Znojmo.
XiNTECO s.r.o. 2018  |  xinteco@xinteco.cz