NAŠE NABÍDKA

Zabýváme se (mimo jiné) i vlastním vývojem a výrobou hotových produktů jako jsou bateriové nabíjecí stanice, interface pro řídící systémy PLC, apod.

Nabízíme širokou paletu elektro výrobků a materiálu, především renomovaných zahraničních, ale i českých společností.

Pro své zákazníky držíme skladem náhradní díly (hlavně pro řídící systémy, pohony, apod.). Tyto díly jsme pak schopni ve velice krátké době dodat přímo zákazníkovi.

V současné době připravujeme maloobchodní formu prodeje elektromateriálu i vlastních výrobků v místě sídla naší společnosti.

Disponujeme týmem zkušených projektantů, kteří Vám pomohou, poradí, navrhnou a vyprojektují to nejlepší řešení. Zpracujeme projekty od úvodní studie až po dokumentaci skutečného stavu.

Máme mnohaleté zkušenosti v servisování elektrických, automatizačních i informačních systémů u našich zákazníků. Jako nadstandardní službu nabízíme nepřetržitý servis 24x7.

Automatizační a řídící umíme nejen vyprojektovat, ale i vyrobit, nainstalovat, zprovoznit, vyškolit, atd. Opět zde úročíme naše mnohaleté zkušenosti v této oblasti.

Jako samostatnou kapitolu prezentujeme naše služby v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Tato oblast je dnes velice rozsáhlá a my se v ní velice dobře orientujeme.

Disponujeme potřebnými znalostmi, zkušenými pracovníky a potřebným vybavením, a proto je jednou z našich činností zakázková výroba elektrických systémů, rozváděčů, apod.

RYCHLÉ ODKAZY
Vybraná technická řešení
Aktualizovali jsme jednu ze sekcí našeho webu - VYBRANÁ TECHNICKÁ ŘEŠENÍ, kde popisujeme naše řešení a zakázky, které stojí za pozornost a prezentaci. Postupně budeme obsah této sekce doplňovat. Více informací v sekci VYBRANÁ TECHNICKÁ ŘEŠENÍ
Léto, prázdniny, dovolené
Opět se nám přiblížilo léto a jako každý rok budou i naši pracovníci čerpat zasloužené letní dovolené. K žádnému významnému přerušení práce, nebo smluvních servicních služeb však nedojde. Přejeme všem krásné prožití léta a hodně odpočinku.
Vlastní výrobky XiNTECO
V sekci VLASTNÍ VÝROBKY můžete nalézt některé z našich výrobků , které byly vyvinuty našimi specialisty. Prozatím jsme je nabízeli pouze našim tradičním zákazníkům, ale nyní je ten správný čas, nabídnout je i ostatním.
Nové webové stránky
Spouštíme novou verzi našich webových stránek. Web jsme nejen graficky přepracovali, ale hlavně jsme rozšířili a doplnili informace o naší nabídce pro Vás, naše zákazníky a partnery.
Kariéra
Prozatím jsme pozastavili přijímaní nových pracovníků.
XiNTECO s.r.o. 2018  |  xinteco@xinteco.cz