VLASTNÍ VÝROBKY

Zabýváme se (mimo jiné) i vlastním vývojem a výrobou hotových produktů jako jsou bateriové nabíjecí stanice, interface pro řídící systémy PLC, apod.

U jednotlivých produktů jsou uvedeny běžné ceny pro koncové uživatele. Pro naše tradiční zákazníky a partnery máme však připraveny ceny výhodnější.
V případě zájmu o nabízené produkty, s poptávkou cen, nebo s různými dotazy nás neváhejte kontaktovat:
na tel. čísle +420 606 708 055
nebo pomocí poptávkového formuláře

V současné době pro Vás připravujeme Elektronický obchod (E-Shop), ve kterém bude možné komfortním způsobem procházet všechny kategorie nabízených výrobků a materiálu a aktuálními nastavenými cenami pro registrované uživatele.
Proto žádáme o strpení, než Elektronický obchod (E-Shop) uvedeme do provozu.

XiConv ETH/RS232

Komunikační převodník
410 - 670121

XiConv ETH/RS232
XiConv ETH/RS232 slouží pro rychlé a efektivní začlenění systému komunikujícího po sériové lince RS232 do sítě Ethernet. Umožňuje využití pro průmyslovou i domácí automatizaci.
Cena bez DPH: Kč
Cena s DPH: Kč
Poptávka

XiTerm - SC01

Expander rozhraní MPI pro PLC Siemens Simatic S7
461 - 654120

XiTerm - SC01
XiTerm - SC01 (Expander) umožňuje rychlé a efektivní připojení více periferií k PLC Siemens, komunikující přes MPI rozhraní. Představuje optimální a cenově výhodné řešení s možností snadné montáže do rozvodných skříní.
Cena bez DPH: 1.850,- Kč
Cena s DPH: 2.238,50,- Kč
Poptávka

XiBPS 5.1

Bateriová napájecí stanice
411 - 986580

XiBPS 5.1
XiBPS - bateriová napájecí stanice zajišťuje trvalé napájení elektrických zařízení s napájením 24 V DC i při výpadku napájecí sítě 230 V AC. Vzhledem k univerzálnosti BPS ji lze využít i pro napájení jiných přístrojů, pro jiný účel a užití.
Cena bez DPH: 34.500,- Kč
Cena s DPH: 41.745,- Kč
Poptávka

RYCHLÉ ODKAZY
Uzavřeno z technických důvodů
Oznamujeme Vám, že dne 28.3.2018 bude z technických důvodů (přerušení dodávky elektrické energie) naše firma uzavřena. V tento den bude telefonní číslo na naši GSM bránu +420 606 708 055 nedostupné, stejně jako přijímání e-mailové korespondence.
Děkujeme z pochopení.

Vybraná technická řešení
Do našeho týmu hledáme nové kolegy, aktuálně na volné pozice Projektant a Programátor. Více informací v sekci KARIÉRA
Vybraná technická řešení
Aktualizovali jsme jednu ze sekcí našeho webu - VYBRANÁ TECHNICKÁ ŘEŠENÍ, kde popisujeme naše řešení a zakázky, které stojí za pozornost a prezentaci. Postupně budeme obsah této sekce doplňovat. Více informací v sekci VYBRANÁ TECHNICKÁ ŘEŠENÍ
Léto, prázdniny, dovolené
Opět se nám přiblížilo léto a jako každý rok budou i naši pracovníci čerpat zasloužené letní dovolené. K žádnému významnému přerušení práce, nebo smluvních servicních služeb však nedojde. Přejeme všem krásné prožití léta a hodně odpočinku.
Vlastní výrobky XiNTECO
V sekci VLASTNÍ VÝROBKY můžete nalézt některé z našich výrobků , které byly vyvinuty našimi specialisty. Prozatím jsme je nabízeli pouze našim tradičním zákazníkům, ale nyní je ten správný čas, nabídnout je i ostatním.
XiNTECO s.r.o. 2019  |  xinteco@xinteco.cz