VLASTNÍ VÝROBKY

Zabýváme se (mimo jiné) i vlastním vývojem a výrobou hotových produktů jako jsou bateriové nabíjecí stanice, interface pro řídící systémy PLC, apod.

U jednotlivých produktů jsou uvedeny běžné ceny pro koncové uživatele. Pro naše tradiční zákazníky a partnery máme však připraveny ceny výhodnější.
V případě zájmu o nabízené produkty, s poptávkou cen, nebo s různými dotazy nás neváhejte kontaktovat:
na tel. čísle +420 606 708 055
nebo pomocí poptávkového formuláře

V současné době pro Vás připravujeme Elektronický obchod (E-Shop), ve kterém bude možné komfortním způsobem procházet všechny kategorie nabízených výrobků a materiálu a aktuálními nastavenými cenami pro registrované uživatele.
Proto žádáme o strpení, než Elektronický obchod (E-Shop) uvedeme do provozu.

XiConv ETH/RS232

Komunikační převodník ETH/RS232
410 - 670121

XiConv ETH/RS232
XiConv ETH/RS232 - komunikační převodník, který slouží pro rychlé a efektivní začlenění systému komunikujícího po sériové lince RS232 do sítě Ethernet. Umožňuje využití pro průmyslovou i domácí automatizaci.

XiTerm - SC01

Expander rozhraní MPI pro PLC Siemens Simatic S7
461 - 654120

XiTerm - SC01
XiTerm - SC01 (Expander) umožňuje rychlé a efektivní připojení více periferií k PLC Siemens, komunikující přes MPI rozhraní. Představuje optimální a cenově výhodné řešení s možností snadné montáže do rozvodných skříní.

XiBPS 5.1

Bateriová napájecí stanice
411 - 986580

XiBPS 5.1
XiBPS - bateriová napájecí stanice zajišťuje trvalé napájení elektrických zařízení s napájením 24 V DC i při výpadku napájecí sítě 230 V AC. Vzhledem k univerzálnosti BPS ji lze využít i pro napájení jiných přístrojů, pro jiný účel a užití.

RYCHLÉ ODKAZY
Hledáme nové členy do našeho týmu
Jste osobnost s technickým zaměřením? Orientujete se v oboru automatizace? Naplňovala by Vás práce projektanta, či raději programujete? Nyní hledáme nové posily do našeho týmu na 2 volné pozice: „Projektant“ a „Programátor“. Více v sekci KARIÉRA.
Významná zakázka
Vzhledem k úspěšné spolupráci v minulých letech jsme i letos získali další významnou zakázku pro našeho zákazníka CAHA spol. s r.o. - "Skladovací a pytlovací centrum 2. etapa" pro konečného zákazníka Penam a.s., mlýn Znojmo.
Hledáme nové členy našeho týmu
Naše společnost hledá do týmu nové posily, a to na pozici Projektant v oboru elektro – měření a regulace – automatizace. Více v sekci KARIÉRA.
Významná zakázka
Pro našeho dlouhodobého zákazníka SLADOVNY SOUFFLET ČR, a.s. nyní pracujeme na realizaci zakázky - "Modernizace výroby ve Sladovně Kroměříž - zlepšení podmínek pro namáčky ve Sladovně Kroměříž - Praní ječmene, Prací šneky s příslušenstvím" a to pro část elektro, MaR, systémy řízení a ovládání, informační a komunikační technologie.
Významná zakázka
Pro našeho zákazníka CAHA spol. s r.o. nyní realizume významnou zakázku - Dodávka části systému elektro, MaR a systému řízení k projektu "Sušení dětské krupičky" do místa konečného zákazníka Penam a.s., mlýn Znojmo.
XiNTECO s.r.o. 2018  |  xinteco@xinteco.cz