REFERENCE

Jako reference našich dodávek (výrobků, materiálu, služeb, apod.) uvádíme naše nejvýznamnější zákazníky. S většinou z nich spolupracujeme již dlouhé roky, od počátku existence společnosti.

Naši dodavatelé procházejí interním hodnocením dodavatelů dle normy ISO 9001 - všichni naši uvedení dodavatelé tímto hodnocením prošli s dobrou známkou. Zde jsou uvedeni pouze nejvýznamnější dodavatelé, kompletní seznam by byl opravdu velice obsáhlý.

Uvádíme detailnější popis některých našich zajímavých dodávek u kterých rádi prezentujeme úroveň technických řešení, kterými se zabýváme a rozsah a úroveň provedení našich zakázek.

RYCHLÉ ODKAZY
Vybraná technická řešení
Aktualizovali jsme jednu ze sekcí našeho webu - VYBRANÁ TECHNICKÁ ŘEŠENÍ, kde popisujeme naše řešení a zakázky, které stojí za pozornost a prezentaci. Postupně budeme obsah této sekce doplňovat. Více informací v sekci VYBRANÁ TECHNICKÁ ŘEŠENÍ
Léto, prázdniny, dovolené
Opět se nám přiblížilo léto a jako každý rok budou i naši pracovníci čerpat zasloužené letní dovolené. K žádnému významnému přerušení práce, nebo smluvních servicních služeb však nedojde. Přejeme všem krásné prožití léta a hodně odpočinku.
Vlastní výrobky XiNTECO
V sekci VLASTNÍ VÝROBKY můžete nalézt některé z našich výrobků , které byly vyvinuty našimi specialisty. Prozatím jsme je nabízeli pouze našim tradičním zákazníkům, ale nyní je ten správný čas, nabídnout je i ostatním.
Nové webové stránky
Spouštíme novou verzi našich webových stránek. Web jsme nejen graficky přepracovali, ale hlavně jsme rozšířili a doplnili informace o naší nabídce pro Vás, naše zákazníky a partnery.
Kariéra
Prozatím jsme pozastavili přijímaní nových pracovníků.
XiNTECO s.r.o. 2019  |  xinteco@xinteco.cz