Skip Navigation LinksXiNTECO :: O SPOLEČNOSTI

O SPOLEČNOSTI

Uvádíme chronologický přehled zajímavostí a významných momentů, které nastávají během naší práce a které by Vás mohly zajímat.

Prezentujeme naši kompletní nabídku dodávky materiálu, výrobků řešení a našich služeb, přehledně seřazenu a roztřízenu v samostatných kapitolách.

V současné době připravujeme pro nás nový způsob prodeje elektromateriálu i vlastních výrobků formou elektronického obchodu (E-Shopu).

Naše společnost je držitelem řady certifikátů, oprávnění a je partnerem řady významných společností.

V letech 2011 až 2013 jsme úspěšně zrealizovali projekt 'Pořízení a rozšíření prvků ICT pro zvýšení efektivity firemních procesů a dodavatelsko-odběratelských vztahů' z Operačního programu Podnikání a Inovace v rámci výzvy dotačního programu ICT v Podnicích.

Informace o způsobu zpracování osobních údajů naší společností.

RYCHLÉ ODKAZY
Vybraná technická řešení
Aktualizovali jsme jednu ze sekcí našeho webu - VYBRANÁ TECHNICKÁ ŘEŠENÍ, kde popisujeme naše řešení a zakázky, které stojí za pozornost a prezentaci. Postupně budeme obsah této sekce doplňovat. Více informací v sekci VYBRANÁ TECHNICKÁ ŘEŠENÍ
Léto, prázdniny, dovolené
Opět se nám přiblížilo léto a jako každý rok budou i naši pracovníci čerpat zasloužené letní dovolené. K žádnému významnému přerušení práce, nebo smluvních servicních služeb však nedojde. Přejeme všem krásné prožití léta a hodně odpočinku.
Vlastní výrobky XiNTECO
V sekci VLASTNÍ VÝROBKY můžete nalézt některé z našich výrobků , které byly vyvinuty našimi specialisty. Prozatím jsme je nabízeli pouze našim tradičním zákazníkům, ale nyní je ten správný čas, nabídnout je i ostatním.
Nové webové stránky
Spouštíme novou verzi našich webových stránek. Web jsme nejen graficky přepracovali, ale hlavně jsme rozšířili a doplnili informace o naší nabídce pro Vás, naše zákazníky a partnery.
Kariéra
Prozatím jsme pozastavili přijímaní nových pracovníků.
XiNTECO s.r.o. 2019  |  xinteco@xinteco.cz