Skip Navigation LinksXiNTECO :: O SPOLEČNOSTI

O SPOLEČNOSTI

Uvádíme chronologický přehled zajímavostí a významných momentů, které nastávají během naší práce a které by Vás mohly zajímat.

Prezentujeme naši kompletní nabídku dodávky materiálu, výrobků řešení a našich služeb, přehledně seřazenu a roztřízenu v samostatných kapitolách.

V současné době připravujeme pro nás nový způsob prodeje elektromateriálu i vlastních výrobků formou elektronického obchodu (E-Shopu).

Naše společnost je držitelem řady certifikátů, oprávnění a je partnerem řady významných společností.

V letech 2011 až 2013 jsme úspěšně zrealizovali projekt 'Pořízení a rozšíření prvků ICT pro zvýšení efektivity firemních procesů a dodavatelsko-odběratelských vztahů' z Operačního programu Podnikání a Inovace v rámci výzvy dotačního programu ICT v Podnicích.

RYCHLÉ ODKAZY
Hledáme nové členy do našeho týmu
Jste osobnost s technickým zaměřením? Orientujete se v oboru automatizace? Naplňovala by Vás práce projektanta, či raději programujete? Nyní hledáme nové posily do našeho týmu na 2 volné pozice: „Projektant“ a „Programátor“. Více v sekci KARIÉRA.
Významná zakázka
Vzhledem k úspěšné spolupráci v minulých letech jsme i letos získali další významnou zakázku pro našeho zákazníka CAHA spol. s r.o. - "Skladovací a pytlovací centrum 2. etapa" pro konečného zákazníka Penam a.s., mlýn Znojmo.
Hledáme nové členy našeho týmu
Naše společnost hledá do týmu nové posily, a to na pozici Projektant v oboru elektro – měření a regulace – automatizace. Více v sekci KARIÉRA.
Významná zakázka
Pro našeho dlouhodobého zákazníka SLADOVNY SOUFFLET ČR, a.s. nyní pracujeme na realizaci zakázky - "Modernizace výroby ve Sladovně Kroměříž - zlepšení podmínek pro namáčky ve Sladovně Kroměříž - Praní ječmene, Prací šneky s příslušenstvím" a to pro část elektro, MaR, systémy řízení a ovládání, informační a komunikační technologie.
Významná zakázka
Pro našeho zákazníka CAHA spol. s r.o. nyní realizume významnou zakázku - Dodávka části systému elektro, MaR a systému řízení k projektu "Sušení dětské krupičky" do místa konečného zákazníka Penam a.s., mlýn Znojmo.
XiNTECO s.r.o. 2018  |  xinteco@xinteco.cz