Skip Navigation LinksXiNTECO :: ÚVODNÍ STRANA

ÚVODNÍ STRANA

Společnost XiNTECO působí na trhu již od roku 1996 v oblastech průmyslové automatizace, informačních a komunikačních technologií obchodních a dalších doplňujících službách.
V současnosti zůstává stále ryze českou společností s vlastním kapitálem, udržuje si své místo na trhu a zaměstnává zkušené odborníky ve všech svých oblastech působnosti.

Teritorium působnosti společnosti je především na území České republiky a Slovenské republiky, své zakázky a zákazníky má však v celé řadě zemí Evropské unie a také v dalších státech Evropy.
Dodávky společnosti směřují především do průmyslů potravinářského, chemického, plastikářského a gumárenského, dále do oblasti kovoobráběcích a dřevozpracujících strojů.
Nemalou měrou se společnost podílí i na výzkumných a vývojových úkolech ve spolupráci s dalšími výzkumnými a proječními společnosti. V této oblasti se aktivity společnosti zaměřují především na lékařské přístroje.

Rozsah činností, kterým se společnost věnuje, není jednoduché vyjádřit v krátkém odstavci. Kompletní nabídka služeb a dodávek společnosti XiNTECO je tedy uvedena v samostatných kapitolách NAŠE NABÍDKA.
RYCHLÉ ODKAZY
Hledáme nové zaměstnance
Hledáme nové zaměstnance! v současné době chceme obsadit pozici Projektant a programátor v oboru elektro – měření a regulace – automatizace – ICT. I letos máme rozjeté velice zajímavé projekty, na kterých s námi můžete spolupracovat právě vy. Staňte se novou posilou našeho týmu. Naši konkrétní nabídku naleznete v sekci KARIÉRA.
Přání do Nového roku
Naše společnost děkuje všem obchodním partnerům za projevenou důvěru v uplynulém roce a přeje hodně zdraví a spokojenosti v osobním životě, mnoho pracovních úspěchů a štěstí v Novém roce 2016.
Přidejte se do našeho týmu
Hledáte nové zaměstnání, či jste absolventi a hledáte své první zaměstnání? Přidejte se k nám. Hledáme nové zaměstnance na pozici Technik projektant a programátor v oboru elektro – měření a regulace – automatizace – ICT. Hlásit na danou pozici se můžete do 30.9.2015. Vaše nabídky nám zasílejte na personal@xinteco.cz. Bližsí info k dané pozici najdete v sekci KARIÉRA.
Změna tel. čísla pevné linky
Dovolujeme si vás informovat, že ode dne 11.7.2015 dojde ke zrušení našich telefonních čísel +420 570 574 111 a +420 570 574 112.  

Pro telefonní spojení bude sloužit nové číslo:
Tel:  +420 606 708 055


Vytočením tohoto nového telefonního čísla se dovoláte na telefonní ústřednu, odkud můžete být přepojeni na kteréhokoliv našeho zaměstnance, tak jako tomu bylo dosud.

Pozor, od 11.7.2015 se již na stará čísla nedovoláte.

Kariéra
Rádi bychom upozornili, že opět hledáme nové zaměstnance na pozici Technik projektant a programátor v oboru elektro – měření a regulace – automatizace – ICT. Hlásit na danou pozici se můžete do 31.8.2015. Těšíme se na vámi zaslané nabídky. Aktualizovaný inzerát najdete v sekci KARIÉRA.
XiNTECO s.r.o. 2017  |  xinteco@xinteco.cz